Luxusné série

Štýlová dizajnová dlažba

Cieľom týchto dizajnérskych výrobných programov je poskytovať jedinečné dekoratívne riešenia pre interiérový dizajn a ponúknuť prístup alternatívny voči tým, ktoré sú v súčasnosti prítomné na poli keramiky. Pozornosť sa zameriava na „keramickú dekoráciu“, v ktorej sa spája materiál a umenie, a dávajú vzniknúť priliehavým a unikátnym kolekciám. Niektoré z týchto projektov predchádzajú a udávajú trend vo svete keramických dlažieb.

Viaceré z týchto kolekcií sú výborným príkladom „kontaminácie“, vzájomným inšpirovaním sa rôznych materiálov v tomto sektore, čo navyše prináša aj viac štýlu, pocitu slobody a uvoľnenia. Iné zase čerpajú z klasickej nadčasovej tradície vzorov, tvarov a povrchového spracovania uplynulých storočí a reinterpretujú ich do súčasného štýlu.

Väčšina z nasledujúcich produktov sú pre svoje vlastnosti vhodné pre použitie na zem aj na steny, do komerčných aj rezidenčných priestorov, a vďaka mrazuvzdornosti aj pre použitie v exteriéri. V galérii sú vybrané kolekcie a niektoré ich možnosti, celková ponuka je bohatšia.