Veľké formáty dizajnové

Štýlová dizajnová dlažba

Spojením technológie a dizajnu vznikajú aj skvelé dizajnové programy veľkých formátov. Cieľom týchto výrobných programov je poskytovať jedinečné dekoratívne riešenia pre interiérový dizajn a ponúknuť prístup alternatívny voči tým, ktoré sú v súčasnosti prítomné na poli keramiky. Pozornosť sa zameriava na „keramickú dekoráciu“ ako hlavného protagonistu povrchových krytín, v ktorom sa spája materiál a umenie a dávajú vzniknúť priliehavým a unikátnym kolekciám. Niektoré z týchto projektov predchádzajú a udávajú trend vo svete keramických dlažieb.

Viaceré z týchto kolekcií sú výborným príkladom „kontaminácie“, vzájomným inšpirovaním sa rôznych materiálov v tomto sektore a unikátnym spojením dizajnu a technológie, čo navyše prináša ešte viac štýlu, pocitu slobody a uvoľnenia. Iné zase čerpajú z klasickej nadčasovej tradície vzorov, tvarov a povrchového spracovania uplynulých storočí a reinterpretujú ich do súčasného štýlu.

Tieto materiály sú vhodné do komerčných aj rezidenčných priestorov, pre interné aj externé použitie, na pokrytie vertikálnych aj horizontálnych povrchov.  Nasledujúce ukážky z našej ponuky sú dostupné aj v ďalších farebných prevedeniach a viacerých formátoch.