S reliéfom

Výrobu týchto dlaždíc charakterizuje použitie hispánsko-arabských techník, a tým znovupoužitie transparentných glazúz v polychróme.

Poloremeselná výroba extrudovaním umožňuje vyrábať nie rovné kusy, čím sa získava efekt, ktorý nie je možné dosiahnuť žiadnými klasickými rovnými dlaždicami.

Séria hispánsko-arabských vzorov je inšpirovaná estetickým hnutím konca 16. storočia. Motívy a schémy sa opakujú a prepletajú v geometrických radiálnych schémach s hlbokým zmyslom pre architektúru. Technicky ide o dlaždice s reliéfmi ohraničujúcimi kresby, ktorých vnútro je naplnené farebnými glazúrami.

Použité suroviny, výrobný postup a glazúra dodávajú farbe hĺbku, ktorá robí každú dlaždicu jedinečnou, krásnou a univerzálnou. Neexistujú dve rovnaké kusy. Doplňujúce jednofarebné dlaždice sú v pozoruhodnej farebnej škále.

Niekoľko zostáv pre inšpiráciu a lepšiu predstavu nájdete dole na konci stránky.

Rozmery: Dlaždice 14 x 14 cm, 13,5 x 13,5 cm, 11 x 14 cm, listely 7 x 14 cm

Obkladačky sú robené na objednávku.

 

Skvelé využitie nájdu ako obklad kuchynskej zásteny, pece či krbu, ale aj v kúpeľni či ako rám zrkadla. Týmto aj mnohých ďalším priestorom dodajú naozaj nádherný vzhľad! Tu je niekoľko zostáv pre lepšiu predstavu..