Salvador Dalí - La Suite Catalane

La Suite Catalane by Salvador Dali

 

Vážení zákazníci,

Radi by sme vám ponúkli jedinečnú zberateľskú kolekciu maľovaných keramických obkladov „La Suite Catalane", ktorej autorom je Salvador Dalí.
Séria pozostáva zo 6 vzorov (dlaždice s rozmermi 20x20x1 cm). Tématicky tvoria dvojice - Život a Smrť, Láska a Hudba, Vojna a Mier. Balené sú v originálnej drevenej debničke. Vzory sú maľované ručne kombinovanou technikou a viacerými farbami, každý kus je signovaný.

Obklady boli vyrobené na zákazku v druhej polovici päťdesiatych rokov minulého storočia v Španielsku. Pôvodne boli určené pre americký trh - kupovali ich umelci, zberatelia aj múzeá po celom svete. V súčasnosti sa jednotlivé kusy alebo celé sety ešte sporadicky objavujú ako predmety aukcií.

Pôvodný výrobca teraz ponúka na predaj zvyšné sety tejto originálnej produkcie. Obklady boli desaťročia uložené v sklade, neporušené. Ku každému kusu zbierky je vydaný certifikát pravosti.

V prípade záujmu Vám radi poskytneme podrobnejšie informácie.

 

La Suite Catalane by Salvador Dali La Suite Catalane by Salvador Dali La Suite Catalane by Salvador Dali La Suite Catalane by Salvador Dali La Suite Catalane by Salvador Dali La Suite Catalane by Salvador Dali
La Suite Catalane by Salvador Dali
La Suite Catalane by Salvador Dali