SPÔSOB PLATBY

Na úhradu Vašej objednávky môžete využiť nasledujúce spôsoby, ktoré akceptujeme:

Bankový prevod

Po zrealizovaní objednávky Vás budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu a vystavíme Vám faktúru alebo zálohovú faktúru (vo výške 50% z celkovej objednávky). Zvyšnú časť doplatíte podľa spôsobu doručenia pred/pri prevzatí alebo pred doručením tovaru.

Úhradu objednaného tovaru môžete realizovať najneskôr do 3 kalendárnych dní od potvrdenia objednávky na náš účet:

FIO Banka, a.s.: 2500580135/8330

IBAN: SK3483300000002500580135

SWIFT: FIOZSKBAXXX

Ako variabilný symbol uveďte prosím číslo Vašej objednávky.

Platba kartou cez internet

Po dokončení objednávky budete prostredníctvom platobnej brány automaticky presmerovaný na stránku spracovateľskej banky, kde zadáte údaje o karte. Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala. Postačuje, aby ste boli oprávnený realizovať platby prostredníctvom internetu. Vaše údaje zadávate priamo na podstránke FIO banky a my s Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu.

Ak chcete platiť kartou, môžete na to využiť aj PayPal.

PayPal

PayPal umožňuje organizácii alebo jednotlivcovi bezpečne, pohodlne a efektívne posielať a prijímať platby cez internet. Za tovar zaplatíte svojou platobnou kartou, ktorú máte zaregistrovanú vo svojom PayPal účte.

Úhradu týmto spôsobom môžete poslať na náš PayPal účet: info@pitoreska.sk.

Okamžitý bankový prevod (len pre Slovenských zákazníkov)

TrustPay

TatraPay

Sporopay

VÚB ePlatba

UniPlatba

Po odoslaní Vašej objednávky budete automaticky presmerovaní na internetové bankovníctvo vašej banky, kde po prihlásení do banky iba skontroluje predvyplnené údaje a autorizujete platbu. Platbu následne evidujeme na našom účte v priebehu niekoľkých minút.

Objednávky na zákazku

Pre všetky neskladové a na zákazku robené objednávky je potrebná 50%-ná nevratná záloha na začiatok výroby. Zvyšná polovica sa doplatí keď je objednávka pripravená na vyzdvihnutie alebo doručenie.