Veľké formáty

veľkoformátová dlažbaSpojením technológie a dizajnu vznikajú aj skvelé programy veľkých formátov. Viaceré z týchto kolekcií sú výborným príkladom „kontaminácie“, vzájomným inšpirovaním sa rôznych materiálov v tomto sektore a unikátnym spojením dizajnu a technológie, čo navyše prináša ešte viac štýlu, pocitu slobody a uvoľnenia.

Alebo sú to vkusné a nadčasové veľkoformátové dlažby vo veľmi pekných odtieňoch, ktoré sú neutrálnym základom pre kombináciu s akoukoľvek ďalšou prípadnou interiérovou či exteriérovou dekoráciou.

Tieto materiály sú vhodné do komerčných aj rezidenčných priestorov, sú vytvorené tak pre interné ako aj externé použitie a ponúkajú maximálnu dizajnovú flexibilitu. Sú používané na pokrytie vertikálnych aj horizontálnych povrchov.

Tu sú ukážky viacerých sérií z našej ponuky. Každá z nich je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach a viacerých formátoch. Základným spoločným formátom je 60x60 cm, a rôzne ďalšie dostupné veľkosti sú napríklad 20x120, 60x120, 40x80, 80x80, 90x90, či šesťuholníky s rôznymi priemermi.