Malé formáty - gres

maloformátová gresová dlažbaV tomto sortimente gresov malých formátov Vám ponúkame kvalitné neglazované dlaždice, ktoré patria medzi to najlepšie, čo sa v tomto segmente vyrába. Materiál je mimoriadne odolný a trváci, s takmer nulovou poréznosťou. Dlaždice sú klasifikované nad odporúčané štandardy a normy a ich použitie je naozaj široké - od interiéru rezidenčných priestorov, cez exteriér a verejné priestory, až po plavárne a kúpelné rezorty.

Farby a matný povrch dlaždíc majú pekný prirodzený vzhľad, dokážu vytvoriť pokojné a útulné prostredie. Farebná škála zahŕňa viac než 30 klasických a moderných farieb a množstvo tvarov a veľkostí, harmonicky zladených pre široké použitie a vzájomné kombinovanie - vzhľadom na komplexnosť a bohatosť ponuky uvádzame len niekoľko príkladov.

Rovnako je k dispozícii aj kompletný sortiment soklov, rohov, schodiskových a okrajových prvkov. Pozrieť si celý výrobný program, ako aj preveriť dostupnosť konkrétnych formátov v požadovanej farbe môžete v našom showroome.

 

Formáty a povrchy

Hladký povrch

Textúrované a reliéfne povrchy

male formaty gres hladky povrch male formaty gres texturovany reliefny zdrsnenypovrch

Farby

 

Dostupné sú aj viaceré ďalšie veľkosti, tvary a farby. V prípade záujmu vám radi poskytneme bližšie informácie osobne.

 

Kompozície - 10x30

Nasledujúce kompozície sú iba ideové návrhy - farebnosť je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka a dostupných farieb. Vzory sú vytvorené zo samostatných kusov dlaždíc.

Kompozície - hexagony 10x10

Nasledujúce kompozície sú iba ideové návrhy - farebnosť je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka a dostupných farieb. Vzory sú vytvorené zo samostatných kusov dlaždíc.

Kompozície - štvorce 10x10 (viktoriánska kolekcia)

 

Všetky nasledujúce kompozície kobercových vzorov a bordúr sú ideové návrhy - farebnosť je možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek zákazníka a dostupných farieb v zmysle vyššie uvedeného vzorkovníka. Rovnako je možné vzájomne kombinovať kobercové vzory a bordúry, nakoľko sú dodávané pripravené na inštalačných sieťkach.

Kompozície - koberce (súčasná kolekcia)

Kompozície - koberce (viktoriánska kolekcia)