Tradičná terakota

Dlaždice Classic

 Terakotová dlažba Classic

Terakotové dlaždice Classic majú hladký a pravidelný povrch. Výborne sa prispôsobujú novým domom aj renováciám. Sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Ide o manuálne vyrábanú dlažbu. Vyrábajú sa v rozmere 16 x 16 cm. Hrúbka je 20 mm. Hlavná farba je v červených/oranžových tónoch, aj keď rôzne odtiene sú možné v závislosti od pece, materiálu a vypaľovania (rovnako ako pri Heritage).

Dlaždice je možné lepiť flexibilným lepidlom. Polohu dlaždice a veľkosť škár (v priemere 5 mm) je vhodné priebežne upravovať a vyrovnávať tak mierne nerovnosti dlaždíc. Režú sa diamantovým kotúčom, mokrým alebo suchým rezaním.

Dlaždice Heritage

 

lomená biela ružová lomená biela plamenná plamenná červená oranžová
Lomená biela Ružová Lom.biela plamenná Plamenná Červená Oranžová

Dlaždice Heritage majú starý, dlhoročný vzhľad povrchu s ľahko zaoblenými uhlami, čo im dodáva jedinečný štýl. Sú vhodné len pre použitie v interiéri. Sú k dispozícii vo veľkostiach 14 x 14 a 16 x 16 cm. Hrúbka je 20 mm. Hlavnými farbami sú lomená biela, ružovkastá alebo „plamenná“ lomená biela. Možné sú aj rôzne medzistupne a odtiene dostupných farieb.

Šesťuholníkové dlaždice Heritage

 

šesťuholníková dlažba oranžová šesťuholníková dlažba červená šesťuholníková dlažba plamenná
Oranžová Červená Plamenná

Šesťuholníkové dlaždice Heritage pomôžu dodať autentickosť vašim izbám alebo priestorom domu, a s bezproblémovou inštaláciou prinesú aj svojský štýl. Sú vyrábané manuálne a sú k dispozícii vo veľkosti 14 x 14 a 16 x 16 cm, na špeciálnu objednávku aj v iných formátoch. Hrúbka je 20 mm. Farby sa pohybujú od lomenej bielej, „plamennej“ lomenej bielej, oranžovo-červenej, červenej a „plamennej“ červenej. Možné sú rôzne medzistupne a odtiene dostupných farieb.

Pokládka šesťuholníkovej dlažby je nenáročná a 6-stranný tvar umožňuje jednoduché a presné dorovnávanie miernych nerovností.