CEMENTOVÁ DLAŽBA

Cementová dlažba je podlahovina s charakterom, mimoriadnou kvalitou, pozoruhodná pre svoju čistú a živú povrchovú úpravu, excelentný proces starnutia, eleganciu a vznešenosť. Rozmanitosť farieb, mat povrchu a mäkké zamatové textúry sú vlastnosti, ktoré robia tieto dlaždice absolútne unikátnymi. Žiadne dve dlaždice nie sú úplne identické. Nie je možné vytvoriť taký priemyselný produkt, ktorý by nahradil túto ručne vyrobenú dlažbu. Ak práve hľadáte niečo jedinečné pre svoj projekt, veľmi odporúčame naše cementové dlaždice, sú naozaj krásne! Môžete si ich pozrieť aj vystavené v našej predajni.

VZORY A MOTÍVY

Cementové dlaždice sú typické najmä pre možnosť vytvárať mnohé vzory, limitované iba fantáziou. Čerpajú z bohatej umeleckej i kultúrnej tradície. Použité motívy okrem elegantnosti a štýlovosti sú často aj veľmi hravé a obdivuhodne nápadité. Z každého štýlu ponúkame desiatky rôznych vzorov a motívov (spolu je dostupných vyše 1200).

V nasledujúcich kategóriách uvádzame vybrané obľúbené motívy, niektoré vo viacerých farebných variáciách. Ak náhodou medzi nimi nenájdete ten "pravý", vyskúšajte nižšie simulátor, v ktorom je vzorov oveľa viac.

SIMULÁTOR

Svoju cementovú dlažbu si môžete prispôsobiť kombinovaním farieb a vzorov pomocou nášho SIMULÁTORA.